Fournier Lyon trener po meczu z PSG bramkarz pochwalił Lopes

Brak zmiany zaszły w ciągu weekendu na szczycie tabeli w lidze francuskiej, jeden punkt na swoim koncie mają trzy czołowe zespoły. Trzepak rowery na niedzielę grał w Olympique Lyon, gdzie gospodarzem PSG i obronił pierwsze miejsce. Wielką zasługą jego bramkarz Anthony Lopes…

panujący mistrz został przez większość meczu lepszym zespołem w 31 minucie, ale musiał nadrobić deficyt jeden cel, gdy trafią Clinton N’Jie. Paryż ma nawet zdrętwiałe długim 24-letniego bramkarza, który skapitulowała 69 minut. I jego zdaniem to był bardzo pechowy moment Zlatana Ibrahimoviće kara, chociaż mógłby zniszczyć jego koledzy z drużyny, jednak przedwcześnie wpadł pola karnego i pojedynku ze szwedzkim napastnikiem więc musiał go powtarzać.Ibrahimović Powtórzenie minęło i ułożone końcowe punkty Division.

„Ogólnie rzecz biorąc, jest to dla nas dobry punkt, ponieważ dominuje Paris Match. Nie mogliśmy odzyskać piłkę, a kiedy mieliśmy to, że szybko na pochodzi. Ale pokazaliśmy inne cechy. pracowaliśmy ciężko i jednocześnie mieć na tyle szczęścia, mieliśmy świetny bramkarz, który utrzymywać nas w grze, „ w lewo po meczu usłyszeć autokarów OL Hubert Fournier.

< p> „osada przeżyliśmy bardzo wymagający dwadzieścia minut.Paryż miał szanse i Hymn pokazał do czego jest zdolna, „ pochwalił Fournier ich bramkarz.

Lyon chwila ma na swoim koncie pięćdziesiąt punktów i jego dwóch największych konkurentów, PSG i Marsylia, ma dobre dla dwóch punktów.

„Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, oczywiście, przychodzi frustracja. Pierwsza połowa z nas było całkiem dobre, ale brakowało nam coś obraźliwego, po zmianie stron było znacznie lepiej. Lyon bramkarz popełnił jakiś wybitny oszczędza. Próbowaliśmy, ale Lopes był wielki. Z jednej strony, możemy uzyskać trzy punkty, bez kary, ale nie mają nawet tego. Podobnie, musimy kontynuować i należy dodać zobowiązanie, że możemy dostarczyć decydujący cios rywalom, „ ocenia trener PSG Laurent Blanc.