Jurčo grał ponownie, grożąc jego gospodarstwo

Po spacerze w koszulce Red Wings w czwartek wieczorem w grach na lodzie NHL, New York Rangers, oglądał z trybun zaledwie dwa dni później, a gra w domu przeciwko New Jersey (4: 2).

dwadzieścia jeden lat stary skrzydłowy przyznał, że czuje frustrację słabych wyników na początku roku, ale jest zdecydowana nadal ciężko pracować sami. Tatar ran, Jurčo nie

“To jest hokej. Jest to firma,” skomentował decyzję Jurčo do jego trener Mike Babcock. „Jestem jeszcze młody i nic nie możemy zrobić. Mam tylko siebie, aby nadal ciężko pracować«trud».”

Słowacki olimpijczyk zgarnął dwanaście występów na początku nowego sezonu zaledwie dwie asysty.Podczas gdy jego koledzy z skrzydło Riley Sheahan i rodakiem Tomáš Tatarski okazały się niejednoznaczne po rozpoczęciu ich występów eskalować, Jurčo stracił swoją pozycję i znalazł się poza zespołem.

„Oba są początkowo nękane także sale zabaw. Tats ‘jednak również uruchomiony i zaczyna się do celów, kwitnącej i Riley. Pozostaję jako jedyny, który nie może przerwać cierpienie.”

„Ale muszę myśleć pozytywnie i nadal wierzą, że w ten stopniowo się.Myślę, że jeszcze długa droga i mam jeszcze dużo pracy nad sobą, że mogę zdobyć szacunek w tej lidze „świadomego Jurčo.

W ostatnim debiutanckim sezonie wskazany Košice źrenicę swego potencjału, gdy w 36 NHL meczach strzelił osiem bramek dodając siedem asyst. w następnym roku, to jednak podoba spotka klasyczny „choroba druhoročiakov” lub „Sophomore Jinx”, jak zwykliśmy nazywać granicą.

„w ubiegłym roku, mam wszystko zrobić dobrze w tym roku jeszcze nie przyszedł, „przyznał. Może pójść na farmę

” Myślę, że „Jurcso” grał ostatnie dwie gry w Buffalo i Ottawa dobrze, ale potem wycofać go z zespołu. bo chcieliśmy zmiany „, powiedział trener Detroit Babcock.

Jurča Švéda Joakim Andersson zastąpić w ataku Daniel Cleary i Andrej Nestrašil.Red Wings wkrótce trzeba stworzyć miejsce w kadrze, tydzień lub dwa powinny być w rzeczywistości uzdrowiony centrum Stephen Weiss, który obecnie Laboral z pachwiny.

Jeśli nie zespół być dodawane żadnych obrażeń, będą musiały prowadzić klub wysłać jednego z napastników w gospodarstwie i uznać sprawę praw Jurčo, który sam ma umowę dwustronną.