Legendarny Raul w listopadzie zakończył swoją karierę gry

Nowy Jork. Hiszpański piłkarz Raúl w listopadzie porzuca swoje szanse kariery.

potwierdziła, że ​​ostatnie informacje, które ogłosił, że legendarny napastnik zakończy sezon w amerykańskim konkursie Nasl, gdzie od grudnia ubiegłego roku nosi zespół Jersey New York Cosmos, a następnie w końcu do „zawiesić buty na gwoździu.”

Tridsaťosemročný strzelec w czwartek ogłosił swoją decyzję i jednocześnie stwierdził, że wcześniej skupiła swoją uwagę na występując w klubach, którzy chcą stać się zwycięzcą drugiego najwyższego konkurencji.

„Decyzja o opuszczeniu sceny piłki nożnej nie było łatwe, ale wierzę, że teraz jest właściwy czas”, powiedział Raúl, który w najbliższych miesiącach będzie zdecydować, co chce zapłacić.

Raúl był w latach 1992 – 2010 istotną częścią Realu Madryt, z którym zdobył cztery tytuły mistrzowskie, cztery razy triumfował w Spanish Super Cup trzy razy i podniósł nad głowę zwycięskie trofeum w Lidze Mistrzów. //

Real Madrid CF.Ral legenda na emeryturę pod koniec sezonu New York Cosmos…Wysłany przez Ligę Mistrzów UEFA w środę, 16 października, 2015

Grał dla niemieckiego klubu Schalke 04 Gelsenkirchen lub Katar Al-Sadd.

hiszpański reprezentacji dołączył w 102 spotkaniach zdobył 44 bramek. Strzelanie goli Raúl ma po prostu we krwi

Decyzja rozbrzmiewało słynny gracz prawidłowo i wywołał lawinę odpowiedzi.

„Przybył do trawnika i zaskoczony. To było coś niesamowitego”, napisał na portalu społecznościowym swego dawnego rywala, a zwłaszcza kolega Luis Figo z Portugalii.

„To prawdziwy zwycięzca. Jest nieusuwalny w historii klubu Real Madryt jest jego dziedzictwo”, powiedział, że jego były trener Fabio Capello z Włoch.

„Wszyscy bardzo dobrze wiemy, co oznacza Raúl.I nie tylko dla swojego zespołu, ale dla całej piłki nożnej, „on wpisów były francuski reprezentacja napastnik David Trezeguet.”

“Jesteśmy dumni, że grał w naszej koszulce” napisał Social Network Schalke. //

ein ganz Groer Boots seine Fuballs hngt an den Nagel. Wir sind Stolz, dass unser Jersey getragen du hast, Ra…Wysłany przez FC Schalke 04 w czwartek, 15 października 2015

„Raúl jest jednym z najikonickejších graczy na świecie. Wiedziałem, kiedy byliśmy z nim podpisał umowę, że sąd przekazał wszystkie jego wiedza, pasja, profesjonalizm i podejście. Ale to wszystko przekroczyło moje oczekiwania. w niecały rok stał się ogromną część tego zespołu i zawsze pozostanie częścią kosmosu rodziny „, powiedział, że jego obecny trener w Nowym York Giovanni Savarese.

Sponsorem wpisu jest: Browar Maryensztadt