Wysoka hymn narodowy i Juniper. Czesi Lens szaleje i chcą zamiatać Turków

z Francji | Czeskie fani są ogrzewane do walki wieczoru piłkarskiego! W Lens, około trzydziestu tysięcy miasto, wszystko jest przygotowane do meczu z Turcją. Będzie to przejście od Mistrzostw Europy, obie drużyny muszą wygrać. Nastrój w ciągu kilku godzin przed meczem był z czeskiego punktu widzenia bardzo optymistyczne. Centrum przechadzali setki fanów, oba obozy stworzyli wspaniałą atmosferę.

To wielki paradoks. W Lens, około trzydziestu tysięcy na północy Francji, stadion piłkarski więcej widzów niż oficjalny populacji. Lat temu, tu reprezentowane Czech nożnej Vladimír Šmicer a miasto nadal mieszka w piłkę nożną.W dniu meczu, aby awansować z grupy Mistrzostw Europy z Turcją na głównym placu zmasowanym dziesiątki fanów, którzy czekają na wieczorny mecz pokrywane doskonałą scenę.

Miasto, które w Czechach osiągnął o formacie okręgowego, nie kryje dumy fakt, że miejsce przyznano organizację mistrzostw Europy. Stadion Bollaert-Delelis może pomieścić 35.000 widzów. Lokalny klub RC Lens przed spadkiem do drugiej ligi piłki nożnej w mieście górniczym, ale ma wielką tradycję.Wiedząc to jest podczas Mistrzostw Europy.

W przeciwieństwie do większych miast-gospodarzy jest zaletą, że droga od stadionu do miasta światła spacer trwa około piętnastu minut. Czeskich fanów od rana miasto wypełnione przeszedł przez pobliskiego stadionu i stopniowo przeniosła się do miasta.

W pobliżu Fanzone, gdzie wieczorem mecz do oglądania tych, którzy nie dostać się na wyprzedanym stadionie, grupa czeskich fanów rozłożeniu ich głównym siedlisko. Przed znaleziony zaangażowane głośniki rozpoczął czeskiej muzyki i dostrojony do utworzenia wieczorna bitwa z Turkami.

Śpiewali pieśni Karel Gott, najbardziej popularnym przejażdżki jede ustrojstwo, wysoki jałowca, a także hymn narodowy.Do ogromnej rzeszy fanów w Czechach kolorach z dodatkiem smaków i lokalnych barmanki i przedstawił kilka taniec.

Wszystkie czeskich kibiców przybyło w Lens tej nocy, aby zobaczyć udaną bitwę wybieranie Pavel Vrba. “Turcy śmieci”, uważa jeden z nich.

Czech mecz z Turcji rozpoczyna się o godzinie 21:00, na żywo gier wideo iSport.cz komentarz on-line na Ladislav Vízek i Ivan Hašek.